Start Start Kontakt Kontakt

Wymiana młodzieży - rekrutacja

Wymiana młodzieży - Rumunia i GrecjaZwiązek Dziewcząt i Kobiet Chrześcijańskich Polska YWCA poszukuje uczestniczek/uczestników wymiany młodzieżowej "Razem przeciwko biedzie!", która odbędzie się w dniach 26.08-08.09.2011 r. w Bran (Rumunia) i w Paralii Katerini (Grecja).

Projekt będący częścią programu "Młodzież w działaniu", realizowany wspólnie z YWCA z Rumunii i Grecji oraz Associazione Culturale Arcistrauss z Włoch, jest przeznaczony dla młodych (18-25 lat) osób bezrobotnych z terenów wiejskich. Udział w blisko dwutygodniowej wymianie ma wzmocnić uczestników, wyposażyć ich w wiedzę i umiejętnosci potrzebne do aktywnego poszukiwania pracy na rynku europejskim i zmotywować do większej aktywności w sferze publicznej.

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają 30 procent kosztów podróży i koszt ubezpieczenia (możliwe uzyskanie wsparcia ze strony organizacji).

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie wypełnionego kwestionariusza do 17 lipca 2011 r. (niedziela) pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 
ikona_pobierz Kwestionariusz (doc 426 KB)
ikona_pobierz Informacje o projekcie (pdf 425 KB)